Het bed verschonen is een klus waar veel mensen met artrose huizenhoog tegenop zien. Met de nieuwe dekbedovertrekken van Ritzz gaat dit voortaan gemakkelijk en pijnloos. Rits open, dekbed erin en dichtritsen. Met een minimale belasting van de gewrichten is het bed dan snel opgemaakt.
Inspannend werk

Minimale gewrichtsbelasting
Volgens de bedenkers is het nu niet langer meer een gedoe voor mensen met reumatische klachten om hun bed te verschonen. U ritst de dekbedovertrek open, legt het dekbed erin en ritst de overtrek weer dicht. Tijdens het uitvoeren van deze klus is de belasting van de gewrichten minimaal. De ritsen zijn verborgen ingezet, dus de dekbedovertrekken zien er prima uit. De dekbedovertrekken van Ritzz zijn verkrijgbaar bij www.ritzz.nl.
Deel dit bericht
TweetDeel via e-mailBlijf gratis op de hoogte
Tip: blijf gratis op de hoogte van het laatste artrose nieuws. Meld u aan!
Let op: het noemen van merknamen in uw reacties is niet toegestaan. Doet u dit toch, dan wordt uw reactie direct verwijderd.



